عضویت    ورود
ورود به سایت

گزارش خبری

ریزگردها در گلستان

ریزگردها در گلستان

چند ماه قبل وقتی گزارش هشدار تهدید ریزگردها از جانب مدیرکل مدیریت بحران گلستان توسط این پایگاه خبری انتشار یافت، شاید بسیاری این خبر را چندان جدی نمی‎گرفتند، اما اکنون ریزگردها در گمیشان جولان می‎دهند 

به گزارش  پایگاه اطلاع‎رسانی مدیریت بحران  از گلستان، اکنون ریزگردها هم به مجموعه حوادث این استان شمالی اضافه شده و نه تنها از یک جهت بلکه گلستان از سمت دو کشور عراق و ترکمنستان در معرض ریزگردهایی است که شرایط زندگی را برای ساکنان برخی نقاط استان دشوار ساخته است.

کد خبر: 244

گزارش خبری، تحلیلی

آوار بی‎تفاوتی بر حوادث گودبرداری غیراصولی در گرگان /گزارش تصویری

آوار بی‎تفاوتی بر حوادث گودبرداری غیراصولی در گرگان /گزارش تصویری

فروریختن ساختمان‎های در حال احداث یا ساختمان‎های مجاور آن در گرگان موضوع چندان تازه‎ای نیست و هر بار هم با بی‎تفاوتی و اظهارات تکراری قلم گرفته می‎شود.

 باید پذیرفت، ریزش آوار آن هم در یک مهد کودک، موضوع کوچکی نیست که بتوان از کنار آن بی‎تفاوت گذشت والبته دردناک‎ترین قسمت این ماجرا آنجا است، دستگاه‎هایی که در بروز مبنایی چنین حوادثی نقش دارند و یا به عنوان دستگاه ناظر، باید تمهیدات مناسبی برای فقدان وقوع چنین حادثه‎ای مد نظر قرار دهند، اصولا در این حوادث گم می‎شوند.    

کد خبر: 207

گزارش خبری، تحلیلی

گسترش فرهنگ ساخت خانه دوم‎ در مناطق لغزشی گلستان

گسترش فرهنگ ساخت خانه دوم‎ در مناطق لغزشی گلستان

زندگی شهرنشینی، مشکلات آپارتمان‎نشینی، تنوع طلبی و درآمد مناسب موجب شده تا برخی از گلستانی‎ها در مناطق حاشیه شهر و روستاها اقدام به خرید یا ساخت خانه ویلایی تحت عنوان خانه دوم کنند. 

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی مدیریت بحران استان گلستان، غرض از این مطلب جدا از پرداختن به فرهنگ جدید متمولین در شهرهای استان، نقد ساخت‎وساز این افراد در مکان‎هایی است که از خاک‎های لسی و دارای لغزش برخوردار و دارای خطرپذیری بسیار بالا است.

کد خبر: 196


مدیریت بحران و اهمیت مستندسازی

در این مقاله به موضوع مستند سازی در مدیریت بحران پرداخته شده است و نویسندگان سعی کرده اند اهمیت موضوع از دیدگاه علمی مورد کنکاش قرار گیرد. 

کد خبر: 116


روابط‌ عمومی و مدیریت بحران

بحران یعنی عدم انطباق بین نیازها و منابع؛ تغییر ناگهانی ، بروز حوادث غیرمنتظره و خطرناك و نداشتن اطمینان از اوضاع و بر هم خوردن تعادل.
به عبارت دیگر تغییر ناگهانی، شدیدتر از حالت عادی و غافل‌گیری تهدیدآمیز، از جمله معیارهای تعریف بحران هستند. و حال در این اوضاع تصور میکنید روابط عمومیاز چه جایگاهی برخوردار است در این مقاله به این پرسش شما پاسخ خواهیم داد.

کد خبر: 65


طراحي مدل نقش رسانه هاي جمعي در مديريت مرحله پيش از بحران

وقوع انواع بحران ها در جوامع امروزي و لطمات و آسي بهاي فراوان آ نها باعث شده در چند دهه ي اخير مدل هاي گوناگوني در حوز هي مديريت بحران ارائه گردد، اما معمولاً مرحله ي پيش از بحران در اين مدل ها مغفول واقع مي شود.

کد خبر: 60

حدیث روز

امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.

آرشیو

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 55
بازدید دیروز: 61
بازدید ماه:3282
بازدید سال:6612
بازدید کل:8646478