عضویت    ورود
ورود به سایت


مدیریت بحران و اهمیت مستندسازی

در این مقاله به موضوع مستند سازی در مدیریت بحران پرداخته شده است و نویسندگان سعی کرده اند اهمیت موضوع از دیدگاه علمی مورد کنکاش قرار گیرد. 

کد خبر: 116


روابط‌ عمومی و مدیریت بحران

بحران یعنی عدم انطباق بین نیازها و منابع؛ تغییر ناگهانی ، بروز حوادث غیرمنتظره و خطرناك و نداشتن اطمینان از اوضاع و بر هم خوردن تعادل.
به عبارت دیگر تغییر ناگهانی، شدیدتر از حالت عادی و غافل‌گیری تهدیدآمیز، از جمله معیارهای تعریف بحران هستند. و حال در این اوضاع تصور میکنید روابط عمومیاز چه جایگاهی برخوردار است در این مقاله به این پرسش شما پاسخ خواهیم داد.

کد خبر: 65


طراحي مدل نقش رسانه هاي جمعي در مديريت مرحله پيش از بحران

وقوع انواع بحران ها در جوامع امروزي و لطمات و آسي بهاي فراوان آ نها باعث شده در چند دهه ي اخير مدل هاي گوناگوني در حوز هي مديريت بحران ارائه گردد، اما معمولاً مرحله ي پيش از بحران در اين مدل ها مغفول واقع مي شود.

کد خبر: 60


نقش رسانه ملی در رصد و مدیریت پنهان اجتماعی و مدیریت قومیتها

نقش رسانه ملی در رصد و مدیریت پنهان اجتماعی و مدیریت قومیتها

کد خبر: 59


نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت بحران

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت بحران

با توجه به رشد روزافزون بحرانهای طبیعی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که ناشی از مسائل جوی و زیست محیطی یا چالشهای سیاسی دولتها و بحرانهای مالی جهانی می ­باشد و از سوی دیگر رشد روزافزون امکانات و سرمایه­های انسانی می­طلبد که برای مدیریت بحرانها و حفظ سرمایه­های انسانی و اجتماعی از روشهای نوین مدیریت بهره­مند شویم.

کد خبر: 58


اقدامات بهداشتي در شرايط اضطراري

اقدامات بهداشتي در شرايط اضطراري

تعريف بحران:

بحران حوادثي است كه در اثر رخدادها و عملكردهاي طبيعي و انساني به طور ناگهاني به وجود مي آيد، مشقت و سختي ر ا به يك مجموعه يا جامعه انساني تحميل مي كند و برطرف كردن آن نياز به اقدامات اضطراري، فوري و فوق العاده دارد.

کد خبر: 57

حدیث روز

امام علی(ع) می فرماید : هر کس که دو روزش مساوی باشد باخته است.

آرشیو

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 87
بازدید دیروز: 67
بازدید ماه:191
بازدید سال:72360
بازدید کل:8768837