عضویت    ورود
ورود به سایت


استاندار گلستان در جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان ؛ تلاش داریم ساخت واحدهای مسکونی سیلزده تا پایان سال به اتمام برسد

 

استاندار گلستان در جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان ؛ تلاش داریم ساخت واحدهای مسکونی سیلزده تا پایان سال به اتمام برسد

 

استاندار گلستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان، اظهار کرد: تاکنون پی کنی 4 هزار 300 واحد مسکونی انجام شده و تلاش داریم تا پایان سال روند ساخت واحد های مسکونی آسیب دیده از سیل را به اتمام رسانیم.
کد خبر: 629


تاکنون برای 5277 پرونده در بانک ها عقد قرارداد شده است

استاندار گلستان با بیان اینکه روند معرفی پرونده آسیب دیدگان به بانک ها و روند عقد قرارداد در استان گلستان بهتر از دیگر استان های آسیب دیده از سیلاب است، اظهار کرد: تا کنون از مجموع پرونده های معرفی شده به بانک ها برای 5277 پرونده بازسازی و نوسازی عقد قرارداد صورت گرفته است.
کد خبر: 627


تلاش برای رفع محرومیت در گمیشان وظیفه قانونی، شرعی و ملی ماست

 

 

استاندار گلستان گفت: متأسفانه شهرستان گمیشان یکی از 31 شهرستان محروم کشور است و وظیفه قانونی، شرعی و ملی ماست که تلاش کنیم تا این شهرستان از محرومیت خارج شود.
کد خبر: 626


برگزاری کارگروه تخصصی امور سیل، مخاطرات دریایی، برق و آب و فاضلاب

برگزاری کارگروه تخصصی امور سیل، مخاطرات دریایی، برق و آب و فاضلاب به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در اولین روز هفته کارگاه آموزشی مدیریت بجران در سیلاب با حضور مدیرکل و معاون و کارشناسان اداره کل مدیریت بحران استان گلستان و اعضای کارگروه تخصصی امور سیل، مخاطرات دریایی، برق و آب و فاضلاب و دبیران بحران فرمانداری‌های تابعه استان در محل شرکت آب منطقه‎ای استان تشکیل شد.
کد خبر: 569

استاندار گلستان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان؛

دستگاه‌های اجرایی باید تمام توان و امکانات خود را برای شرایط بحرانی آماده نگاه دارند


 دستگاه‌های اجرایی باید تمام توان و امکانات خود را برای شرایط بحرانی آماده نگاه دارند استاندار گلستان با تاکید بر افزایش توان مدیریت بحران در زمینه آموزش، فرهنگ‌سازی، مقابله و پیشگری، گفت: باید توجه داشته باشیم که جلسه ستاد مدیریت بحران تنها به زمان وقوع بحران محدود نمی‌شود و دستگاه‌ها باید تمام توان و امکانات خود را برای چنین شرایطی آماده نگاه دارند.
کد خبر: 568


جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست استاندار گلستان

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست استاندار گلستان جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست استاندار گلستان و دستگاه‌های عضو این شورا در محل مرکز کنترل و مدیریت حوادث استان برگزار شد
کد خبر: 567

حدیث روز

امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.

آرشیو

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 91
بازدید دیروز: 46
بازدید ماه:3441
بازدید سال:115410
بازدید کل:8366628