عضویت    ورود
ورود به سایت
» » جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان

به ریاست دکتر حق شناس استاندار گلستان برگزار شد؛

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان

 

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان

  جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به ریاست دکتر حق شناس استاندار گلستان با محوریت بررسی و اتخاذ تصمیم برای رانش روستای آق امام مراوه تپه برگزار شد.

سیدرضا قادری مدیرکل مدیریت بحران استان در این جلسه گفت: درپی بارندگی local در شامگاه یازده فروردین ۹۹ و رانش زمین در محله سعدآباد روستای آق امام مراوه تپه خساراتی به بخش های مختلف وارد گردید.
وی افزود: با توجه به خسارت وارده به تعدادی از واحدهای مسکونی در پی هماهنگی انجام شده با فرماندار شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط، به منظور پیشگیری از تبعات جانی، بلافاصله در همان روز نسبت به اسکان موقت ۲۵ خانوار محله مذکور در مدرسه اقدام شد.
در ادامه ضمن ارائه گزارش آخرین اقدامات توسط دستگاه های اجرایی، با توجه به ادامه رانش در محله مذکور و مشهود شدن عوارض ناشی از آن با تاکید استاندار تصمیم بر این شد؛
نسبت به جابجایی واحدهای آسیب دیده به مکانی دیگر اقدام گردد. در این راستا بنیاد مسکن توسط مشاور ذیربط نسبت انجام مطالعات ژئوتکنیک برای اراضی پیشنهادی در داخل محدوده و زمین زراعی در حدود یک کیلومتری روستا ظرف کمتر از یک ماه آینده اقدام نماید. دستگاه های خدمات رسان (آب- برق و گاز) نیز نسبت به قطع انشعاب واحدهای خسارت دیده (در محله سعدآباد) و با انتخاب زمین جایگزین، نسبت به برقراری انشعاب در مکان جدید بصورت رایگان اقدام نمایند.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

امام مهدی (عج) می فرماید : بدانید که ما مراعات حال شما (دوستان و شیعیان را) می کنیم و هیچ گاه شما را فراموش نمی کنیم.

آرشیو

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 93
بازدید دیروز: 211
بازدید ماه:14422
بازدید سال:77824
بازدید کل:8474628