عضویت    ورود
ورود به سایت
» » سرپرست استانداری گلستان جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده استان؛بانک ها ارزیابی بنیاد مسکن را ملاک ارائه تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از سیلاب قرار دهند


سرپرست استانداری گلستان جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده استان؛بانک ها ارزیابی بنیاد مسکن را ملاک ارائه تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از سیلاب قرار دهند

سرپرست استانداری گلستان با تاکید بر اینکه بانک ها نباید دوباره اقدام به ارزیابی واحدهای مسکونی آسیب دیده کنند، اظهار کرد: بانک ها ارزیابی بنیاد مسکن و استان های معین گلستان در سیلاب را ملاک ارائه تسهیلات به واحدهای سیلزده قرار دهند و شرایط پرداخت را تسهیل نمایند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، میر محمد غراوی بعد از ظهر امروز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه در پنجمین جلسه کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده استان، تصریح کرد: بر اثر سیلاب ۷۳۰۰ واحد مسکونی نیاز به احداث مجدد و ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد نیازمند تعمیر هستند و ما نباید در بازسازی و بهسازی منازل مسکونی مردم زمان را از دست بدهیم .
وی افزود: باید تلاش کنیم وضعیت پرداخت تسهیلات به مردم را بهبود بخشیم و در این راستا بانک ها از دریافت هرگونه کارمزد جهت تشکیل پرونده و ارزیابی خودداری کنند.
وی یادآور شد: دستگاه های اجرایی باید گزارش خدمت رسانی خود را بطور کامل در سامانه سجاد ثبت کنند و حتما روزهای سه شنبه مدیران دستگاه های اجرایی در جلسات این ستاد حاضر شوند.
سرپرست استانداری گلستان ادامه داد: هلال احمر گزارشی کاملی از کمک های دولتی , مردمی و نهادها را تا به امروز ارایه کند.
غراوی با تاکید بر اهمیت همراهی بانک ، گفت: تا پایان خرداد ماه باید قراردادهای واحد های مسکونی در بانک ها منعقد گردد.
وی افزود: در بخش زیر بنایی باید آمادگی لازم وجود داشته باشد و به محض ابلاغ بودجه دولت اقدام عملیاتی آغاز شود.
لازم به ذکر است در سیلاب اخیر 17هزار 800 واحد مسکونی گلستان آسیب دیده اند که از این تعداد 7300 واحد نیازمند تخریب و بازسازی هستند و 10 هزار 500 واحد باید مورد بهسازی و تعمیر قرار گیرند.

 

 

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : admin3
  • بازدید : 15
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 622

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نماز نور چشم مومن است.

آرشیو

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 30
بازدید دیروز: 59
بازدید ماه:3816
بازدید سال:103493
بازدید کل:8354711