عضویت    ورود
ورود به سایت
» » برگزاری کارگروه تخصصی شریان‌های حیاتی استان گلستان

با حضور مدیرکل مدیریت بحران گلستان صورت گرفت

برگزاری کارگروه تخصصی شریان‌های حیاتی استان گلستان

برگزاری کارگروه تخصصی شریان‌های حیاتی استان گلستان

 

کارگروه تخصصی شریان‌های حیاتی استان گلستان ذیل شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان با حضور مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران استان و مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و دستگاه‌های عضو در محل اداره کل راهداری گلستان برگزار شد.
 
در این جلسه مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان ضمن تاکید بر آمادگی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بر آگاه‌بخشی و اطلاع‌رسانی برای آمادگی هرچه بیشتر مردم در شرایط بحرانی مطالبی ایراد کردند.
 
دستگاه‌های عضو کارگروه شریان‌های حیاتی گلستان طی نشستی به همفکری برای ایجاد و افزایش هماهنگی های بیشتر و رفع خلاءهای اعتباری و مسوولیت‌های کاری در مواقع و حوادث بحرانی پرداختند.
 مهدی میقانی رئیس این کارگروه در این نشست بر افزایش هماهنگی برای ایمن‌سازی و انسداد راه‌ها و برقراری ارتباطات هوایی، ارزیابی و پایش بعد از پایان حوادث و هماهنگی با استان‌های همجوار و سایر دستگاههای اجرایی تاکید کرد.
تشکیل گروه‌های تخصصی بین دستگاهی برای مراحل ورود به حادثه و ترتیب امدادرسانی و پذیرش ضعف‌ها و اشکالات و به حداقل رساندن آنها از موارد تاکیدی دیگر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان بود.
ادارات‌‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، راه و شهرسازی، راه‌آهن شمال شرق، بنادر و کشتیرانی، هواشناسی، مدیریت بحران، مدیریت فرودگاه‌ها، اورژانس، پلیس راه و هلال احمر دستگاه‌های عضو کارگروه شریان‌های حیاتی هستند.
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : admin3
  • بازدید : 20
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 587

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.

آرشیو

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 46
بازدید دیروز: 137
بازدید ماه:417
بازدید سال:644577
بازدید کل:8235971