عضویت    ورود
ورود به سایت
» » بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

در معیت مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیرکل کمیته امداد گلستان صورت گرفت

بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

 

مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران باتفاق هروی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، اسکندری سرپرست کمیته امداد استان، رئیس اداره راهداری گرگان، نمایندگان فرمانداری گرگان و بنیاد مسکن از منازل اسیب‌دیده در شاهکوه بازدید کردند.
 
 
بعد از ظهر یک‌شنبه مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران استان باتفاق هروی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، اسکندر اسکندری سرپرست کمیته امداد استان و گل‌بینی رئیس اداره راهداری گرگان، نمایندگان فرمانداری گرگان و بنیاد مسکن استان از منازل اسیب‌دیده در روستای شاهکوه سفلی بازدید کردند.
 
 
جمالی در خصوص هدف از بازدید روز جاری گفت; باتوجه به خسارات وارده به برخی از مناطق استان، به ویژه مناطق روستایی و در ادامه بررسی و پیگیری گزارشات واصله, طی هماهنگی با ادارات امدادی و حمایتی به منظور رسیدگی به وضعیت اسیب‌دیدگان، بازدیدی از روستا و منازل تحت تاثیر بارندگی جمعه گذشته داشتیم و پس از بازدید میدانی، مشاهده وضعیت و گزارش شورا و دهیاری، دستور کار پیگیری در هر بخش مشخص و در محل بازدید به نمایندگان هر بخش اعلام شد.
 
 
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان افزود: برابر بازدید به عمل امده، دو مورد از منازل تخریبی و مواردی نیز دچار آبگرفتگی و خسارات جزیی در سقف یا دیوارها و ... شده‌اند, در عین حال پوشش روستا از نظر بیمه حوادث, از نکات قابل توجه در حادثه می باشد و برابر تعهدات بیمه , بمیزان متناسب خسارات واره جبران خواهدشد.
 
 
جمالی از جمله نتایج این بازدید را نگاه حمایتی و مثبت سرپرستی اداره کل کمیته امداد به موضوع دانست به طوریکه ضمن قبول مساعدت مالی موردی به دو خانواده‌ای منازل آنها تخریب شده است با توجه به وضعیت زندگی و معیشت آنان، نسبت به پیگیری موکد برای تحت پوشش قرار دادن دو خانواده قول مساعد دادند.
 
همچنین مقررشد اداره راهداری برای مرمت و بازسازی جاده شاهکوه به حاجی‌آباد و مزارع، در اسرع وقت اقدام کنند و اقدام لازم برای احداث منازل تخریبی، توسط بنیاد مسکن با پیگیری‌های دهیاری و بخشداری به عمل آید.
 
 
دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان گفت, تاکید شد دهیاری برای برخورداری افراد آسیب‌دیده از بیمه حوادث در اسرع وقت پیگیری کند و هلال احمر نیز علاوه بر تحویل اقلام ضروری، نسبت به تامین و پوشش تغذیه‌ای یک‌ماهه آنها اقدام کند.

بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

 

بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

 

بازدید مدیرکل مدیریت بحران گلستان از مناطق سیلزده شاهکوه

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : admin3
  • بازدید : 20
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 517

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.

آرشیو

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 109
بازدید دیروز: 63
بازدید ماه:109
بازدید سال:48473
بازدید کل:7639867