عضویت    ورود
ورود به سایت
» » برگزاری بیش از 1600 ساعت آموزش مدیریت بحران در گلستان/ افزایش 4 برابری آموزش در اداره کل مدیریت بحران گلستان


برگزاری بیش از 1600 ساعت آموزش مدیریت بحران در گلستان/ افزایش 4 برابری آموزش در اداره کل مدیریت بحران گلستان


برگزاری بیش از 1600 ساعت آموزش مدیریت بحران در گلستان/ افزایش 4 برابری آموزش در اداره کل مدیریت بحران گلستان

 

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان گلستان گفت: در طول سال گذشته دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی بحران استان، یک هزار و 606 ساعت دوره آموزشی برگزار کرده‌اند. 
سید خالق سجادی در  گفت‌و گو با خبرنگاران استان گلستان در گرگان اظهار کرد: این دوره‌ها توسط شش دستگاه عملیاتی و مدیریت بحران استان در سال 1396برگزار شد و مستندسازی شده است.
وی خاطرنشان کرد: در این آمار، جمعیت هلال احمر استان با برگزاری 689 ساعت آموزش برای766 هزار و یک نفر بیشترین زمان و پوشش آموزشی استان را ازآن خود کرده است.
 سجادی تصریح کرد: آتش‌نشانی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری گرگان نیز با 383ساعت آموزش برای 29 هزار نفر در رتبه دوم آموزش مدیریت بحران استان قرار گرفته‌اند.
 
جمعیت هلال لحمر گلستان و شهرداری گرگان پیشتاز آموزش‌های مدیریت بحران گلستان
وی با اشاره به رشد آموزشی در مدیریت بحران استان طی سال 1396 به نسبت سال 1395 تصریح کرد: در سال گذشته با تزریق اندکی اعتبار از کشور و برگزاری آموزش مجازی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور، گلستان توانست با برگزاری 324ساعت آموزش برای 1092 نفر به نسبت سال 95 از رشد مناسبی برخوردار شود.
دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان ادامه داد: بر اساس آمار موجود در سال 1395، مدیریت بحران استان تنها 65 ساعت برای 343 نفر ازکارکنان مجموعه خود برگزار کرده بود که بر این اساس آمار آموزش مدیریت بحران در سال 1396 نسبت به سال 1395، بیش از  چهار برابر رشد داشته است .
سجادی یادآور شد: از دیگر عوامل رشد آموزش مدیریت بحران، برگری دوره های آموزشی مدیریت بحران برای دستگاه‌های عملیاتی و برگزاری دو دوره متمرکز آموزشی و تمرینی مدیریت بحران بود که بیش از 500 تن از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان را در برگرفته بود.
وی متذکر شد: امیدواریم در سال جاری نیز همچنان آموزش در مجموعه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و به ویژه این اداره کل با اصل قرار دادن آموزش‌های جامعه محور از رشد مناسبی برخوردار شود. 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : حسینی
  • بازدید : 99
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 456

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.

آرشیو

پیوندها

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 179
بازدید دیروز: 1554
بازدید ماه:9488
بازدید سال:659776
بازدید کل:8251170